/Files/images/14030.gif

/Files/images/14968.gif

Інструктор з фізичного виховання в ДНЗ №2
Проводнюк Лариса Вікторівна

/Files/images/mgLftj4.jpeg

Педагогічний стаж роботи - 27 років

Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, а жодні ліки в світі не можуть замінити фізичних вправ.

Анджело Моссо

Важливим завданням у роботі дошкільного закладу є: здійснення комплексного підходу розв'язання проблеми зміцнення здоров'я дітей, забезпечення їх всебічного розвитку через активні форми фізично-оздоровчої роботи. Інструктор з фізичного виховання Проводнюк Л.В. добре володіє методикою фізичного виховання дошкільнят, будує роботу на принципах системності і наступності в роботі, чітко диференціює вимоги та шляхи співпраці з дітьми.Цілеспрямована робота дошкільного закладу з фізичного виховання, система оздоровчих заходів забезпечують якісну базову підготовку дітей до шкільного життя. Важливе місце в забезпеченні достатньої активності дошкільнят займають прогулянки, пішохідні переходи, проведення спортивних свят та розваг, днів здоров'я, які проводяться інструктором з фізкультури Проводнюк.Л.В

Основними завданнями з фізичного виховання дітей є:

/Files/images/12345.jpg

У дошкільному віці дуже важливо розвинути у дітей інтерес до фізичної культури та спорту, адже це одна з передумов міцного здоров'я.Фізкультурні заняття є пріоритетними у процесі систематичного, послідовного формування, закріплення і вдосконалення основних рухових умінь та навичок у дітей, розвитку їхніх фізичних якостей. Проводяться вони у всіх вікових групах, переважно в першу половину дня. На кожному віковому етапі фізкультурні заняття мають різну спрямованість. Маленьким дітям вони приносять задоволення, вчать їх орієнтуватися в просторі, правильно працювати з обладнанням. У середньому віці – розвивають фізичні якості, перш за все, витривалість і силу. У старших групах заняття розвивають рухові здібності і самостійність. Для цього ми проводимо різноманітні варіанти занять з використанням загальнорозвиваючих вправ, різного спортивного інвентарю, рухливих ігор різної інтенсивності, змагань-естафет. Крім того, у кожній групі створюється розвивальне середовище для самостійних і спільних ігор дітей, насичений різноманітними атрибутами фізкультурний куточок.

/Files/images/7nRK5ax.jpeg

Основні форми роботи інструктора з фізичного виховання

/Files/images/ostriv_zdorov_ya22.gif

Фактори,які впливають на фізичний розвиток

/Files/images/sporta-1097.gif

/Files/images/img7.jpg

/Files/images/1-2-638.jpg

/Files/images/fizkultura.png

Поради батькам
від інструктора з фізичного виховання

/Files/images/pam (1).jpg

/Files/images/Як бути здоровим.jpg

Рухливі ігри та вправи

/Files/images/рухливі-ігри01.jpg/Files/images/рухливі-ігри04.jpg/Files/images/672028815.gif

Зарядка для ДетейЗарядка для дітей

Ранкова зарядка - 11Ранкова зарядка

Рухливі ігри та ігрові вправи

1 молодша група
Ігри з ходьбою, бігом, рівновагою: «Біжіть до мене», «Конячки», «Біжіть до прапорця», «Пташка і пташенята», «Пташенята і кіт», «Трамвай», «Миші та кіт», «Не запізнюйся», «Знайди свій колір», «Діти в лісі».
Ігри з повзанням і лазінням: «Квочка і курчата», «Миші в комо­рі», «Кішка і кошенята», «Бджілка», «Вороненята».
Ігри з киданням та ловінням предметів: «Влучи в коло», «Хто далі кине торбинку (м'яч)?», «Прокоти м'яч у ворота», «Підкинь м'яч вище».
Ігри зі стрибками: «По рівненькій доріжці», «Спіймай комара», «Коза та вовк», «Жабки», «Горобчики і кіт», «З купинки на купинку», «Хто збере більше стрічок?», «Дострибни до прапорця», «Го­робці-стрибунці».
Ігри на орієнтування у просторі: «Відгадай, хто кричить», «Знайди свій будинок», «Не наступи», «Кізонька».
Мовно-ритмічні ігри: «Ворона і вороненята», «Собачки», «Бджілки», «Котик», «Кізонька», «Веселі молоточки».
Середня група
Ігри з ходьбою, бігом, рівновагою: «Знайди собі пару», «У вед­медя у бору», «Мак», «Кольорові автомобілі», «Про Катрусю і цап­ка», «Пташки і кіт», «Іменинний пиріг», «Пастух і стадо», «Качеч­ка», «Прапорці», «Метелики», «Нумо в коло!».
Ігри з повзанням і лазінням: «Не дзвони», «Діти і вовк», «Пере­літ птахів», «Кошенята і цуценята», «Кролики». Ігри з киданням та ловінням предметів: «Лови, кидай, падати не давай!», «М'яч через сітку (мотузок)», «Збий булаву», «Школа м'я­ча», «Кеглі». Ігри зі стрибками: «Зайці і вовк», «Лисиця у курнику», «Заїнька сірий умивається», «Жабки і журавлі», «Горобчики», «Не замочи ніг», «Подзвони в брязкальця», «Дідусь і зайчата». Ігри на орієнтування у просторі: «Знайди, де заховано», «Знай­ди і промовч», «Хто вийшов?», «Відгадай по голосу», «У лісочку на горбочку».

Рухливі тематичні ігри:

для хлопчиків: «Запорізькі козаки», «Прикордонники», «Розвідники», «Матроси», «Футболісти», «Рятувальники».
для дівчаток: «Метелики», «Бджілки», «Господарочки», «Квіточки», «Сніжинки», «Хмаринки», «Рибки».

Старша група
Ігри з ходьбою, бігом, рівновагою: «Птахи i зозуля», «Гуси-лебеді», «Ми веселі діти», «Чия ланка швидше збереться», «Зроби фігуру», «Каруселі», «Хто перший», «Мишоловка», «Квач», «Kapaci і щука», «Хитра лисиця», «Шпаки», «Теремок», «Хлібчик».
Ігри з повзанням i лазінням: «Ведмідь ібджоли», «Хто швидше до прапорця», «Курочка i горошинки». Ігри з киданням та ловінням предметів: «Мисливці i зайці», «Цілься краще», «Серсо», «Підкинь i злови», «Не давай м'яч», «Кільцекид». Ігри iз стрибками: «Вудочка», «Хто краще стрибне», «Чижик y клітці», «Не боюсь», «Cнігypi i кіт», «Не залишайся на підлозі». Ігри на орієнтування у просторі: «Піджмурки», «Горюдуб», «Відгадай, чий голосок?», «Заборонений рух», «Бережи предмет», «Чий вінок кращий», «Довгоносий журавель», «Ходить гарбуз по городу». Доріжка перешкод. Виконування послідовно такі вправи: біг, підлізання під дугу,пролізання в обруч, ходьба по колодці, стрибок у глибину, бігом повернутись на міcцe старту.
Фізкультурні свята та розваги
/Files/images/minimultik.ru.150213165512321761492f7919ff.gif

Мой фильм

Кiлькiсть переглядiв: 2689

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.